Rekord odwiedzin w naszym zoo!

Ponad 10,5 tysiąca osób odwiedziło w miniony weekend opolski ogród zoologiczny. W niedzielę padł rekord, jeśli chodzi o liczbę odwiedzających w ciągu jednego dnia. Co ważne, wiele osób kupowało bilety elektroniczne, dzięki czemu uniknęły stania w kolejce.

Przez sobotę i niedzielę (8-9 maja) faunę i florę opolskiego zoo podziwiało ponad 10,5 tysiąca osób. Tylko w niedzielę ogród zwiedziło ponad 8900 osób, co jest absolutnym rekordem jeśli chodzi o dzienną liczbę zwiedzających.

Ponad 65 procent wszystkich biletów zakupiono w internecie oraz w biletomatach. Nic dziwnego, bo zakup biletu wstępu do zoo przez internet jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę www.bilety.zoo.opole.pl, wybrać liczbę oraz rodzaj interesujących nas biletów i opłacić zamówienie. Równie proste jest pobranie wejściówek w biletomatach stojących przed wejściem do budynku kas. I najważniejsze: wchodzi się poza kolejką do kasy!

Uwaga – wyjątek stanowią bilety rodzinne/grupowe oraz uprzywilejowane (dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz opiekunów takich osób), które można kupić jedynie w kasach.

Biletów elektronicznych nie trzeba drukować, wystarczy mieć na telefonie lub tablecie otwarty dokument PDF z kodem kreskowym i zeskanować go na bramkach wejściowych.

Przypominamy także o konieczności pobrania bezpłatnego biletu zerowego dla dziecka do lat 3.

Opolskie zoo jest otwarte codziennie w godz. 10-18. Dostępne są już wnętrza pawilonów oraz place zabaw, otwarta jest także gastronomia.

© 2022 ZOO Opole