Mini Park Linowy

Mini park linowy Zoolandia jest świetnym miejscem do zabaw dla najmłodszych oraz miejscem odpoczynku dla dorosłych. Platformy i wiszące mosty znajdują się kilka metrów nad ziemią, a dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu w postaci siatek asekuracyjnych można korzystać z nich przy zachowaniu pełni bezpieczeństwa. Ciekawe trasy stanowiące atrakcje wioski linowej są udostępniane dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Podczas zwiedzania opolskiego zoo można wracać tutaj wielokrotnie i w niebanalny sposób rozładowywać emocje nagromadzone w trakcie poznawania mieszkańców ogrodu zoologicznego.

Bilet do parku linowego Zoolandia jest nielimitowany czasowo – kupując go raz można korzystać z atrakcji linowej wioski podczas całego pobytu w zoo. Wiszące mosty na trasie wzbogacone są o dodatkowe przeszkody, takie jak drabinki, liny do balansowania w powietrzu oraz różnokształtne elementy, a spacer trasami przyspieszy nieco zjazd tyrolką. Przejście tras nie wymaga dodatkowych systemów asekuracyjnych.

Wioska linowa Zoolandia w Opolu prezentuje cechy niebanalnego placu zabaw, który jest wykonany między innymi z drewna, a lokalizacja pośród drzew sprawia, że spędzony tutaj czas jest aktywny, ale i jednocześnie oferuje bliskość kojącej natury. Najmłodsi spędzą tu niezapomniane chwile, a rodzice będą mogli zaznać odpoczynku.

Godziny otwarcia:

Park jest czynny w godzinach od 10:00 do 18:00.

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień – codziennie.

Kwiecień, wrzesień, październik – w weekendy.

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny.

Cennik:

23 zł / dziecko – Bilet bez limitu czasu

-50% / 3-cie dziecko – Bilet bez limitu przejść

10 zł / dorosły – Bilet bez limitu czasu

20 zł / dziecko – Bilet grupowy (min. 15 osób)

Park linowy prowadzi firma zewnętrzna.
Szczegółowe informacje i kontakt dostępne są na stronie www.parkizoolandia.pl
Rezerwacje dla grup pod adresem: www.parkizoolandia.pl/dla-grup.html